• Společnost Icynene získala označení „Přední partner výrobců“ za rok 2017

  Společnost Icynene získala označení „Přední partner výrobců“ za rok 2017

  Společnost Icynene – výrobce stříkané pěnové izolace – byla organizací Builder Partnerships (Společenství stavitelů) jmenována jedním z předních partnerů výrobců za rok 2017. Toto ocenění bylo vyhlášeno během 13. výročního slavnostního setkání Builder Partnerships při prezentaci mezinárodních stavitelů pro rok 2018, která se uskutečnila v Orlandu ve státě Florida.

  „Společnost Icynene se stala členem organizace Builder Partnerships již v roce 2016 a ihned začala poskytovat kvalitní a efektivní přínos členům ze stavitelům, jelikož jim pomohla pochopit význam změn v nových energetických zásadách“ říká Monica Wheaton, výkonná ředitelka organizace Builder Partnerships. „Icynene je lídrem ve vědeckém výzkumu staveb bytových nebo komerčních budov a je také velmi ochotná podělit se o své znalosti a výzkum se svými zákazníky, kteří pak díky tomu mohou efektivně stanovit náklady na vzduchová těsnění a izolace ve svých domovech, sděluje Wheaton. „Jejich odhodlání pomáhat stavitelům domů je fantastickým příkladem toho, jakou hodnotu přinášejí partneři výrobců našim stavitelům v organizaci Builder Partnerships.”

  Stephen Crouch, výkonný více prezident Builder Partnerships, tvrdí, že Icynene pro mnoho stavitelů v tomto odvětví „vydláždila cestu pro používání stříkané pěny jako standardní izolace. Bez ohledu na velikost domu nebo rozsahu použití stříkané izolační pěny je prodejní a výzkumný tým  Icynene připraven pomáhat stavitelům dosáhnout těch nejlepších možných výsledků.”

  Společnost Icynene je velmi poctěna oceněním od organizace Builder Partnerships. A je to již podruhé, kdy ji organizace Builder Partnerships ocenila. V roce 2017 byla označena jako Nejlepší nový partner výrobců.

  Společnost Icynene je odhodlána poskytovat opravdovou kvalitu jejím členům!