Není náhodou, že jsou naši distributoři zapálení pro svou profesi. Absolvovali podrobné hloubkové školení o našich produktech a jejich velmi rozumná investice se rychle amortizuje. Znají stavební dovednosti a tepelné předpisy. Každý prodejce se podílí na závazcích a hodnotách společnosti Icynene a poskytuje opravdu kvalitní služby, čistou a optimální aplikaci výrobku.

Training-for-web-v2-1024x365


Pokud si vyberete zařízení se startovacím rozpočtem kolem 30 000,- €, pomůžeme vám zajistit rentabilitu vaší firmy Icynene.

Icynene je světovým lídrem v oboru zdravých izolačních pěn. Máme zastoupení ve třiceti zemích. Máme proto přístup k velkému počtu informací, které se týkají poptávky, vývoje trhu a nových komunikačních nástrojů. Společenství distributorů Icynene má k těmto informacím privilegovaný přístup. Na druhé straně poskytujeme prostřednictvím zabezpečené sítě intranet velký počet pravidelně aktualizovaných technických dokumentů. Naše technická příručka dostupná on-line je nejkompletnější v oboru.

Naši distributoři komunikují online a získavají náležité informace související s každou stavbou. Naše pěny se dají chemicky vystopovat, takže je nemožné zaměnit je s jinými výrobky obdobného vzhledu.

Protože nový tepelný předpis nařizuje výstavbu vzduchotěsných budov s nízkou energetickou spotřebou, naše společnost se plně rozvíjí. Spotřebitelé vyhledávají zdravé a trvanlivé výrobky a právě ty nabízíme. Právě nastal ten správný okamžik investovat do firmy na zdravé a trvalé izolace, které předjímají nové předpisy a zlepšují kvalitu života.

Potřebujete-li získat podrobnější informace, obraťte se na nás: info@icynene.eu