3970 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info
 • Národní setkání 14 &15 listopadu 2013

  Národní setkání 14 &15 listopadu 2013

  Již po třetí v tomto roce se dodavatelé izolační pěny Icynene v rámci Francie setkali ve dnech 14. a 15. listopadu na zámku Domaine de Villemorant v le Loir a Cher.

  Tohoto mimořádně přátelského setkání se zúčastnilo více než 30 osob, mezi nimiž byli také dodavatelé speciálně z Portuglaska, Ukrajiny a z Běloruska, aby mohli shlédnout  prezentaci nových jedinečných produktů: H2Foam LITE PLUS, což je nová pěna s otevřenou buněčnou strukturou představující velmi vysokou tepelnou úsporu.

  H2Foam FORTE představuje neprůvzdušnou tuhou pěnu, jejíž tepelná odolnost stářím neklesá.

  Oba dva tyto dny byly velmi produktivní a obohatily většinu účastníků v rámci vzájemné výměny již získaných zkušeností mezi sebou navzájem. Hosté přijeli z nejrůznějšch oblastí Francie a sešli se tady na přátelském obědě poprvé na území Francie pod názvem  « Zlatý kruh nejlepších dodavatelů ICYNENE », udělený Bertrandem LAURETEM Bruno GIMELOVI, vedoucímu společnosti Durabilis-Isolation, na žádost prezidenta ICYNENE, pana Howard DECKA, který blahopřál panu Brunovi za jeho výjimečné přispění růstu ICYNENE ve Francii. « Bruno ukázal nejen svůj vztah k našim produktům, své nadšení, svou energii, svého podnikatelského ducha, ale rovněž svůj podíl v rámci francouzské sítě, která se nadále rozrůstá », sdělil nám pan DECK.