1940 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info
  • Další rozvoj Icynene Europe a rozšíření nových prostor

    Další rozvoj Icynene Europe a rozšíření nových prostor

    Díky neustále se zvyšující poptávce a našemu růstu v Evropě jsme se rozhodli rozšířit naše výrobní prostory, kanceláře a tréninkové centrum v Praze. Díky tomu můžeme poskytovat školení větším skupinám, posunout úroveň proškolení našich obchodníků a podporovat je. Nové prostory otevřel Bertrand Lauret, prezident Icynene Europe dne 7. listopadu 2018 slavnostním přestřižením symbolické pásky. Otevření nových prostor se zúčastnili také významní zákazníci z celé Evropy. Společně se zástupci firmy Graco jsme na této akci odprezentovali nový vývoj společnosti na evropském trhu.

    Nový manažer pro výzkum, vývoj a kontrolu kvality má na starosti přísný dohled našich výrobků, díky tomu můžeme zaručit kvalitu Icynene v každé dodávce. Z Prahy pravidelně zásobujeme země jako jsou Nizozemí, Belgie, Francie, Polsko, Maroko, Skandinávie, Rusko a mnoha dalších. Tento efektivní způsob zásobování, pod dohledem Icynene značně zrychlil dodání produktů zejména do zemí Evropy.

    Icynene bude dál investovat do vývoje zdravějších, dlouhodobě udržitelných a ekologických produktů, abychom tak chránili naši planetu. To byla naše snaha už od roku 1986, kdy společnost Icynene přišla s izolační pěnou fungující na vodní bázi.