3970 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info
 • Nový rok, nové výzvy. Podpoříme více přírodu, shodli jsme se společně v Praze.

  Nový rok, nové výzvy. Podpoříme více přírodu, shodli jsme se společně v Praze.

  Začátkem tohoto týdne jsme opět dodrželi tradici firmy a setkali se v našem evropském tréninkovém centru v Praze, abychom spolu vyhodnotili aktivity starého roku, odměnili nejlepších a dohodli se na společném postupu při připravovaných ekologických aktivitách.

  V roce 2019 nás čekají nové výzvy. Mimo pracovních činností jsme si za primární cíl dali, odkomunikovat na setkání v Praze, stanovení eko aktivit. Všichni jsme se shodli, že myšlenka vysadit 5 nových stromů za každý prodaný sud Icynene stříkané pěnové izolace je rozumná a pro naši přírodu velmi prospěšná.

  Věříme, že na konci tohoto roku budeme při bilancování spokojeně kalkulovat, že se nám podařilo vysadit v srdci střední Evropy, v pohoří Tatry, tisíce nových stromků. S tímto odhodláním a s úsměvem na tváři jsme začátkem tohoto týdne všichni z Prahy odcházeli 😊.

  V Praze jsme nezapomněli odměnit nejchytřejší lidi naší firmy. Cenu za nejúspěšnější prodej roku 2018 získala belgická a nizozemská divize Icynene pod vedením Jorrita Bosmu a ocenění za nejlepší management roku jsme předali Leonidovi Elbertovi, který šéfuje trhu v celé západní Evropě.

  Příští rok bude odměňování nejúspěšnějších lidí naší firmy o to příjemnější, že předávání těchto cen bude v Praze zároveň odměňováním ty, kteří vysadili nejvíce stromků v Tatrách.