40295 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info
 • Stavíte či renovujete dům a chtěli byste to udělat ekologicky? Tak potom zbystřete!

  Stavíte či renovujete dům a chtěli byste to udělat ekologicky? Tak potom zbystřete!

  Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR vytvořili dotační program Nová Zelená Úsporám, jehož cílem je podporovat renovace nebo výstavby nových, nízkoenergetických a pasivních domů a mnoha jiných projektů, které umožňují šetřit energii a tím i životní prostředí a přírodu.

  Jelikož energetická náročnost budov a jejich schopnost efektivně využívat zdroje energie je úzce spjata s kvalitní izolací, rozhodli jsme se v ICYNENE do tohoto programu zaregistrovat další produkty.

  Co to znamená pro naše zákazníky?

  Požádat o dotaci je možné i v případě, že na zateplení vaší budovy zvolíte jednu z našich izolačních pěn H2Foam Lite, H2Foam Lite E nebo H2Foam Lite Plus.

  Každá z těchto izolačních pěn splňuje nejpřísnější kritéria třídy A + a neobsahuje žádné škodlivé látky jako například HCFC, HFA, CFC či formaldehyd. Není tak ohroženo zdraví obyvatel a zároveň kvalitně zateplené budovy zbytečně nezatěžují životní prostředí.

  Kvalita našich produktů je založena na několika pilířích. Naše izolační pěny se vyznačují vynikajícími technickými parametry, velmi nízkou nasákavostí, difuzní otevřeností a zároveň neprůvzdušností, či vynikající schopnosti při aplikaci vyřešit veškeré složité detaily stavby. Od roku 1986 jsme s pěnami ICYNENE zaizolovali již stovky tisíc budov po celém světě, které tak zbytečně neplýtvají energií a zamezují vzniku dodatečných emisí.

  Rozhodli jste se pro ekologickou alternativu, ale nevíte, jak dál?

  Napište nám – rádi vám se vším pomůžeme a vysvětlíme, jak vybrat správnou izolaci nebo jak zažádat o dotaci.