40295 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info
 • Co opravdu znamená „kvalitně zaizolovaný dům“?

  Co opravdu znamená „kvalitně zaizolovaný dům“?

  Izolace musí být v první řadě vytvořená z kvalitních materiálů a musí být aplikována precizně, aby bylo dosaženo co nejlepšího efektu. V druhé řadě je však nutné kvalitu posuzovat i z hlediska trvanlivosti, tj. jak dlouho dokáže daná izolace v dostatečné míře plnit svou funkci. Třetím, neméně důležitým hlediskem, je její dopad na zdraví těch, kteří v budově žijí či pracují a taktéž celkový vliv na životní prostředí.

  Na těchto třech základních pilířích kvalitní izolace stojí i naše produkty. Vysoká trvanlivost, kvalitní odizolování a zdravotní nezávadnost jsou v případě našich izolačních pěn samozřejmostí.

  Díky dlouholetým zkušenostem a precizní výrobě dokážeme docílit prvotřídní kvality i bez toho, aby naše pěny obsahovaly jakékoliv škodlivé plyny, které by mohly ohrožovat lidské zdraví.

  Ale jak docílit toho, aby i aplikace našich výrobků byla prvotřídní?

  Kvalitně odvedenou práci můžeme zaručit díky celoevropské síti certifikovaných partnerů. Každý z těchto partnerů je pravidelně školený, abychom tak dosáhli jejich maximální připravenosti na jakýkoliv druh zateplování.

  To však není všechno.

  Abychom si mohli být jistí opravdu perfektní aplikace izolačních pěn Icynene, na stavy vysíláme naše plně vyškolené profesionální techniky, kteří na celý proces dohlížejí. Za kvalitní izolaci Vašich budov tak ručí nejen certifikovaní partneři, ale i my sami.

  Hledáte i vy kvalitní izolaci pro svůj dům či jinou budovu? Napište nám, na kvalitních izolacích si dáváme opravdu záležet.