3970 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info
bastognehistorical-center-BASTOGNE-010historical-center-BASTOGNE-029

Expanzní pěna pomáhá ochránit od požárů historickou belgickou stavbu

Historické centrum v Bastogne, muzeum ve tvaru hvězdy, které ukrývá zbraně a uniformy z druhé světové války, navštívilo velké množství turistů již od svého otevření v roce 1976. Bohužel byla budova brzy zasažena bleskem. Škody byly rozsáhlé, ale podnikatelům se podařilo zachránit alespoň některé části muzea. Expanzní pěna umožnila uchovat integritu budovy.

Expanzní pěna zajišťuje tu pravou ochranu

Toto historické centrum bylo vybudováno díky vzájemnému úsilí Belgie a Spojených států. Je umístěno blízko hranic s Lucemburskem a připomíná bitvu u Ardennes, která byla rozhodujícím okamžikem při osvobozování Belgie spojeneckými vojsky během druhé světové války. Odborní konstruktéři provedli renovaci v rámci celé stavby s cílem, že muzeum znovu otevře své brány během roku 2013.

Pěna LD-C-50 je velice praktická v případě možného požáru, neboť zpomaluje jeho rozšíření, čímž umožňuje snížit poškození objektu. Pěna Icynene nezpůsobuje vznik plamenů  a nemění své skupenství..

S pěnou Icynene mohou uživatelé pokračovat bez časového omezení  ve svých projektech. Toto řešení nabízí více než standardní izolaci – je to vysoce kvalitní a zároveň ekonomický produkt  nabízející  tu nejvyšší možnou izolaci. Objekty z oblasti národního hospodářství, domy a muzea mohou využívat výhody pěny Icynene, neboť tato stříkaná pěna je uzpůsobená designu a komplexním strukturám, které se vyskytují na jakékoliv stavbě.

Výhody izolace expanzní pěnou

Izolace může být aplikována nejrůznějšími způsoby a zaručovat tak vodotěsnost díky své aplikaci stříkáním a svými flexibilními vlastnostmi. Pomáhá obyvatelstvu šetřit  velkou část energie a je schválena četnými světovými organizacemi, jako je například Vědecké a technické stavební centrum,  Britská schvalovací komise, Mezinárodní rada ke schválení a vyhodnocení služeba Kanadské centrum stavebních materiálů.

Tenton typ izolace může být snadno začleněn do jakéhokoliv typu novostavby nebo při rekonstrukcích. Odborníci doporučují tuto pěnu také do trhlin a nerovností, kde expanduje a zaplňuje tak během několika vteřin veškeré mezery.

Každý, kdo se rozhodne pro izolaci Icynene, ocení její okamžité a později také dlouhodobé výhody. Tato izolace usnadňuje kontrolování teploty v jednotlivých místnostech komerčních objektů, obytných domů i muzeí a zlepšuje kvalitu vzduchu uvnitř v budovách.

Odborní konstruktéři používají pěnu Icynene již od roku 1986 a toto izolační řešení bylo použito ve stovkách tisíc objektů po celém světě.

Tato pěna učiní váš dům vzduchotěsný, čímž jsou značně zredukovány problémy s plísněmi, vlhkostí a dalšími případná poškození.

Ostatní projekty

Níže uvádíme přehled našich posledních projektů