40295 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info

Není náhodou, že jsou naši distributoři zapálení pro svou profesi. Absolvovali podrobné školení o našich produktech a znají stavební dovednosti a tepelné předpisy. Každý prodejce se podílí na závazcích a hodnotách společnosti Icynene a poskytuje opravdu kvalitní služby, čistou a profesionální práci ke spokojenosti zákazníka. V současné době izolujeme v ČR a SR asi 30 domů týdně.

Training-for-web-v2-1024x365


Icynene je světovým lídrem v oboru zdravých izolačních pěn. Máme zastoupení ve třiceti zemích. Máme proto přístup k velkému počtu informací, které se týkají poptávky, vývoje trhu a nových komunikačních nástrojů. Společenství distributorů Icynene má k těmto informacím privilegovaný přístup. Na druhé straně poskytujeme prostřednictvím zabezpečené sítě intranet velký počet pravidelně aktualizovaných technických dokumentů. Naše technická příručka dostupná on-line a je nejkompletnější v oboru.

Naši distributoři komunikují online a získávají náležité informace související s každou stavbou. Naše pěny se dají chemicky vystopovat, takže je nemožné zaměnit je s jinými výrobky obdobného vzhledu.

Spotřebitelé vyhledávají zdravé a trvanlivé výrobky a právě ty nabízíme. Právě nastal ten správný okamžik investovat do firmy na zdravé a trvalé izolace, které předjímají nové předpisy a zlepšují kvalitu života.

Potřebujete-li získat podrobnější informace, obraťte se na nás: info@icynene.eu