40295 zasazených stromků
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
více info

technician

Naše výhody

  • JEDEN Z NEJÚČINNĚJŠÍCH izolačních materiálů NA SVĚTĚ

    Energetická hospodárnost, vzduchotěsnost, pružnost, prodyšnost

  • ZDRAVÝ a EKOLOGICKÝ izolační materiál

    Neobsahuje žádné těkavé organické látky, je bez zápachu, nemá žádný dopad na ozonovou vrstvu a minimální uhlíkovou stopu

  • TRVANLIVÝ izolační material

    Nesesedá se, postupem času se její vlastnosti nezhoršují, neabsorbuje vodu, neslouží jako potrava pro hmyz či jiné organismy

Bezpochyby jedna z nejlepších izolací na světě

Proč je rentabilní izolovat s Icynene?

Prouděním může teplo unikat (tepelný nebo dynamický pohyb vzduchu), například vzduch proniká stropem netěsných podkroví, nebo přes stěny špatně izolované budovy (tepelné výměny přes jednotlivé materiály) a zejména pak ve smyslu tepelných mostů. Z toho důvodu vyžadují energetické úspory nejen dobrou a správně rozmístěnou izolaci stěn, ale i zesílenou vzduchotěsnost.

Bez dobré izolace bude stále docházet k nekontrolovaným tepelným ztrátám a výraznému tepelnému nepohodlí, které bude mít navíc za následek vysoký rozpočet za vytápění. Kvalitní izolace také přispívá k prodloužení životnosti budov: méně vlhkosti snižuje problémy s kondenzací a odstraňuje výskyt plísní. 

Výhody pěnové izolace znamenají: snížení energetické spotřeby, které má za následek výraznou úsporu finanční (snížení nákladů za vytápění a údržbu), ale také výhodu ekologickou (snížení emisí CO2, oteplování planety a plyny ovlivňující ozonovou vrstvu) a zlepšení kvality života: méně hluku (zvuková izolace), odstranění plísní a snížení respiračních onemocnění. Použití materiálů s nízkou hustotou, které omezují průchod vzduchu, také zlepšuje protipožární odolnost.  


Výrobní řada zdravých izolačních výrobků s otevřenou nebo zavřenou buněčnou strukturou Icynene omezuje pronikání studeného vzduchu.  
 
Správně izolovaný a těsný dům si během zimních měsíců uchovává teplo a v létě pak chládek, protože v zimě brání úniku teplého vzduchu a v létě naopak vnikání teplého vzduchu. Pokud si chceme uchovat konstantní a příjemnou teplotu, jsou náklady na energii stále vyšší. ICYNENE je vysoce kvalitní ekonomické řešení energetických problémů. 
 
Jaký materiál si vybrat ke správné izolaci? Jakmile se rozhodnete svůj dům izolovat, nabízí se několik řešení a zejména několik druhů izolačních materiálů. Minerální vlna, skelné vlákno, ovčí vlna, dřevitá vlna, celulóza představují dobře známé výrobky, které však mají svá omezení. Izolační pěna ICYNENE se naprosto liší od těch ostatních, protože blokuje přístup vzduchu, omezuje tepelné mosty, nezadržuje vlhkost. 

Společnost ICYNENE je světovým lídrem v oboru izolačních pěn, již 30 let vyrábí izolační materiály pro každý typ budovy. Pokud si chcete zlepšit klimatický komfort a ještě dosáhnout výrazné energetické úspory, zodpovědí vám naši distributoři všechny vaše dotazy. Neváhejte a obraťte se na nás.